dne

Havlíkova přírodní apotéka a její zázrak

Jde o první produkt, který Havlíkova přírodní apotéka uvedla na trh, a který ve svém názvu slibuje zázrak. Jeho celé jméno zní Havlíkův přírodní zázrak.

Musím přiznat, že jsem k tomu názvu byla trochu skeptická. Avšak po zkušenostech musím uznat, že název není vůbec nadnesený a opravdu se u nás zázrakem stal.

Pomohl moji mamce po operaci, kdy to vypadalo, že přijde nejen o štítnou žlázu, ale i o hlas. Doktor doporučil dělat Priessnitzův obklad, avšak nebylo to nic platné, dokud nenastoupil Havlikův zázrak v kombinaci s tímto obkladem. Trvalo to pár dní a výsledek se dostavil. Od té doby, když někoho u nás bolí v krku, tak Priessnitzův obklad obohatíme ještě o Havlíkův zázrak.

Havlíkův přírodní zázrak je opravdu všestranný. Jen platí pravidlo, že se vždy musí aplikovat na vodou navlhčenou pokožku.

Je vhodný především na suchou pleť, kde boduje jako noční krém, a nebo jako vyživující maska. Dále se používá na různé oděrky, ekzém, suché rty, lokty, opary, popáleniny, spálenou pokožku od sluníčka, na strie, jako oční krém je báječný a kdo má suché vlasy, tak může vetřít do konečků.

S každým mazáním pokožka dostane vitamíny v podobě makadamiového oleje, makového oleje, včelího vosku, rakytníku, rozmarýnu, medu, mateří kašičky, propolisu a vitaminu E. Mateří kašička, propolis a rakytník zajišťují, že tento produkt má silné regenerační účinky. Jen opatrně pokud reagujete na včelí produkty.

Mně se navíc moc líbí, že tento produkt je tak čistý, že se dá i jíst (osobně ale dávám přednost aplikaci zevně 🙂 ). Kdo však stojí o nový chuťový zážitek, tak mast velikosti hrášku může zkusit ochutnat.

Havlíkův přírodní zázrak nese označení CPK bio, což je český certifikát pro přírodní kosmetiku. Obsahuje 96% BIO složek (certifikace požaduje minimálně 20 %).

10 ml Havlíkova zázraku