dne

ECOVER na nádobí

Tento produkt mě provází nejdéle. Dá se říci, že ho mám od samého počátku jeho uvedení na český trh. Proto mu náleží právo prvního místa na tomto blogu. Každý ECOVER na nádobí je šetrný k rukám, ale varianta Zero je přímo určená pro ty nejcitlivější alergiky. Všechny pění a bezvadně odmašťují.

Aktuální cena Ecover na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 1 l v českých e-shopech: cena (Zdroj: Heureka.cz, datum)

Je mi líto, že se do většiny domácností koupí běžný prostředek na nádobí, který nepřesvědčí ani cenou, natož složením. Hodně lidí ví o tom, že běžný prostředek úplně opláchnout z nádobí jednou či dvakrát nejde. Někdo (asi pro jistotu) neoplachuje vůbec. Dát si pak zdravé jídlo na talíř a s každou lžící nabírat zbytky chemie, to opravdu není nic pro mě a moji rodinu.

ECOVER na nádobí přitom vydrží skutečně dlouho. Vždycky mě překvapilo, jak dlouho už ho zase mám ode dne nákupu. I když jsem časem vyměnila ruční mytí za myčku (používám samozřejmě tablety Ecover), tak ECOVER na nádobí je pořád na svém nezastupitelném místě, protože občas je potřeba něco rychle umýt v ruce. Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že ani v době finanční krize mě nákup tohoto přípravku nezrujnoval. Jeho obrovský přínos jsem pociťovala hlavně před pár lety, kdy firma Ecover neměla na našem trhu v nabídce tak široký sortiment jako dnes. Tento produkt se pro mě stal téměř univerzálním prostředkem. Používala jsem ECOVER na nádobí i na umývání podlah (ani dřevěné parkety nebyly proti) a oken. Po důkladném omytí oken ECOVEREM na nádobí a následném použití stěrky, byla okna naprosto dokonalá a bez šmouh.

V dnešní době je na trhu od firmy Ecover neuvěřitelné množství skvělých produktů, které většinou zakoupíte v prodejnách se zdravou výživou a ekologickou drogerií. Jsou to všechno moji oblíbenci a mé domácí práce se bez nich neobejdou.

Všechny výrobky Ecover jsou přitom ekologické (šetrné k přírodě), bezpečné, protože po jejich použití nezůstávají žádné nebezpečné usazeniny a jsou účinné stejně dobře, jako nejlepší běžné čistící a prací prostředky a opravdu vyčistí a provoní přírodou celý Váš domov.

Ecover na nadobí heřmánek s měsíčkem
Ecover na nadobí heřmánek s měsíčkem

Jeden komentář Přidej vlastní

  1. Jirka napsal:

    Tak ať se daří. Fandím. ( A používáš závorky.. to se mi líbí 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.